Skolski jelovnik 052024.docx

Upisi u prvi razred
Upisi djece u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2015./2016.
Autor: Andrej Hodonj, 21. 1. 2015.

Poštovani roditelji,

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja do 1. travnja  travnja tekuće godine imaju navršenih šest godina tj. djeca rođena u razdoblju od 1. travnja 2008. do 31. ožujka 2009. godine te djeca kojima je u školskoj godini 2014./2015. odgođen upis

Na pregled u školu bit ćete pozvani telefonskim putem od strane stručnog suradnika pedagoga, ukoliko ne budete kontaktirani, molimo Vas da se javite u školu na broj telefona: 544-225 te ostavite slijedeće podatke: ime i prezime roditelja, ime djeteta, datum rođenja djeteta, adresa, kontakt telefon.

Na pregled je potrebno dovesti dijete u pratnji roditelja/skrbnika, nije potrebno nositi dokumentaciju za dijete.

Pregled djece koja pohađaju program predškole u OŠ "Davorin Trstenjak" Čađavica provest će se u suradnji sa odgojiteljicom te roditelji ne moraju dolaziti za vrijeme provođenja pregleda.

O provođenju liječničkog pregleda bit ćete pravovremeno obaviješteni pozivom koji ćete dobiti od stručnog suradnika pedagoga ili odgojiteljice.

Prijave  za  djecu koja do 31. ožujka tekuće godine  ne navršavaju  šest godina, a za koju  roditelji žele ostvariti pravo prijevremenog upisa: roditelj treba podnijeti zahtjev Uredu državne uprave u Slatini ( obrazac zahtjeva u prilogu).

Ukoliko roditelj želi upisati dijete u školu izvan svog upisnog područja, roditelj treba podnijeti zahtjev Uredu državne uprave u Slatini (obrazac u prilogu).