Organizacija nastave u drugom polugodištu
Autor: Andrej Hodonj, 13. 1. 2021.

Dragi učenici i roditelji,
u nastavku možete pronaći informacije o organizaciji nastave u drugom polugodištu.
Učenici od 1. do 4. razreda od 18. siječnja 2021. nastavu će pohađati prema modelu A (nastava u školi). Nastava se odvija prema uobičajenom rasporedu, a sve detaljne informacije o vremenu dolaska i rasporedu ulaska u školu pravovremeno će vam dostaviti učiteljice.
Učenici od 5. do 8. razreda od 18. do 31. siječnja 2021. nastavu će pohađati prema modelu C (nastava na daljinu). Sve detaljne informacije o održavanju nastave na daljinu dobit ćete pravovremeno od svojih razrednika.
Ako netko od učenika od 5. do 8. razreda nije preuzeo tablet ili je isti bio na popravku, tablet možete preuzeti u školi u petak,
15. siječnja u vrijeme koje dogovorite sa svojim razrednicima.
Budimo svi zajedno odgovorni!
Čuvajte sebe i druge, ostanite zdravi!