VAŽNA INFORMACIJA ZA UČENIKE I RODITELJE
Autor: Andrej Hodonj, 19. 3. 2020.

Dragi učenici,
molimo Vas za strpljenje ukoliko se ne možete prijaviti ili otvoriti virtualne učionice. Sustav je zakrčen te je pristup otežan, pokušavajte nekoliko puta svakog dana. Bitno je da se prijavite tijekom dana i pogledate materijale koji su pripremljeni za vas po pojedinim predmetima.

VAŽNA INFORMACIJA ZA UČENIKE I RODITELJE

Budite svakodnevno u kontaktu s učiteljima te redovito izvršavajte svoje obveze. Svaki dan se morate prijaviti u svoju učionicu jer će u protivnome roditelj morati opravdati izostanak iz iste za taj dan. Na osnovi prisutnosti predmetima i komunikaciji s predmetnim učiteljem vodit će se evidencija i bilježiti izostanci.
U virtualnim učionicama vrijede ista pravila kao u školi te vas molim da ih se pridržavate. Pažljivo čitajte upute razrednika i predmetnih učitelja, jer svaki učitelj najbolje poznaje svoje učenike i prema tome određuje tipove zadataka i načine rada.
S obzirom na trenutnu situaciju i novu Odluku MZO, svi učitelji i stručni suradnici imaju potrebne uvjete te će provoditi kvalitetno poučavanje na daljinu od kuće. Od sutra sve što Vas zanima ili Vam nije jasno možete kontaktirati svoje učitelje - učenici putem svojih virtualnih učionica na Microsoft Teamsu te kreiranih viber/messenger grupa, a roditelji putem dogovorenih kanala komunikacije sa razrednicima.
Stručni suradnici su također u vašim virtualnim učionicama kao i ravnateljica škole.
Tajniku i računovotkinji kao i ravnateljici za sve upite možete se obratiti na mail adresu škole: ured@os-davorin-trstenjak-cadjavica.skole.hr
Vrata škole neće biti zatvorena, ali Vas molimo da koristite navedene kanale komunikacije za kontakte!
Za sve novosti pratite i dalje FB i web stranicu škole!
Budite nam svi zdravi i čuvajte sebe i druge!