Skolski jelovnik 052024.docx

Ispis statistike od 22. 1. 2010.

Djelatnici OŠ „Davorin Trstenjak“ Čađavica posjetili prijateljsku školu u Starinu u Mađarskoj
Autor: Andrej Hodonj, 13. 10. 2014.

U petak, 10. listopada, ravnateljica škole Ksenija Žunec, njezin zamjenik Tomislav Sabolić, učiteljica razredne nastave Marina Klen i tajnik škole Davor Koleno posjetili su prijateljsku školu u Starinu.

Kako je ovo bio prvi susret, početak prijateljstva obilježen je upoznavanjem i kratkim razgovorom o mogućim područjima za suradnju.

Ravnateljica škole u Starinu, Maria Csizmadia Laszlone, njezin zamjenik Tibor Kedveš, zamjenik načelnika u hrvatskom predstavništvu Nandor Dudas i članovi kolektiva priredili su srdačnu dobrodošlicu uz kratak program učenika.

Dogovoren je sljedeći susret – njihov dolazak na našu božićnu priredbu.