Odlaze u novi dio života, u nova učenja i mogu reći nove pobjede. Uvijek sam ih upućivala na samostalnost, prihvaćanje različitosti i da je svatko od njih poseban na svoj način. Četiri godine su prošle i oni su bili jako vrijedni, puno su toga naučili i vjerujem da su spremni za peti razred. Bio je to dirljiv emocionalni rastanak s učenicima, ali i s roditeljima.
Hvala roditeljima mojih učenika koji su tijekom ove četiri godine bila prava podrška bez koje ne bismo mogli kvalitetno napredovati.
Želim im da hrabro i bez straha krenu ususret budućnosti i novim znanjima.
Sretno
Učiteljica Jasna Simonović



