Ispis statistike od 22. 1. 2010.

Početak kampanje " Za manje otpada" LITTER LESS CAMPAIGN u našoj školi
Autor: Andrej Hodonj, 20. 11. 2016.

Naša škola obilježila je početak kampanje "Za manje otpada" mjerenjem prikupljenih plastičnih čepova. U kamapnju su se uključili svi svi učenici, učitelji, tehničko osoblje te lokalna zajednica.

Ove školske godine 2016./2017.  tijekom kampanje ćemo sakupljati plastične čepove te pratiti, mjeriti i evidentirati količinu sakupljenih plastičnih čepova u kilogramima. U kampanju će biti uključeni svi učenici od 1. do 8.razreda. , učitelji, tehničko osoblje te lokalna zajednica. Učenici su počeli sa sakupljanjem plastičnih čepove, a početak naše kampanje su pomogli i djelatnici općine Čađavica, te ja načelnik Mirko Rončević predao učenicima veću količinu prikupljenih čepova te ih pohvalio i podržao u provođenju kampanje te je dogovorena kontinuirana suradnja s općinom.

Našu kampanju „Za manje otpada“ simbolički smo započeli mjerenjem prikupljenih plastičnih čepova, a početna brojka mjerenja je iznosila 12 kg i 900 g. Učenici su zatim na školskom igralištu pokazali koliko su kreativni te su čepovima složili natpis ZA MANJE OTPADA, sunce, srce i kartu Rebublike Hrvatske.