Ispis statistike od 22. 1. 2010.

Učenička zadruga Čađavičke lipe sudjelovala je na Proljetnom sajmu u Satini
Autor: Andrej Hodonj, 7. 5. 2018.

U nedjelju, 6. svibnja, u Parku 136. slatinske brigade održan je Proljetni sajam 2018. u koji su objedinjeni Sajam cvijeća i Sajam slastica.

Sajam je službeno otvorio slatinski gradonačelnik Denis Ostrošić, a više o samom sajmu okupljenima je rekla Tihana Bišćan iz Savjetodavne službe grada Slatine.

Nakon službenog otvaranja, u paviljonu gradskog parka nastupili su učenici četvrtog razreda naše škole zajedno sa učiteljicom Jasnom Simonović, djece iz slatinskog Dječjeg vrtića Zeko, učenici Osnovne Škole Josipa Kozarca Slatina i učenici Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina.

Na Sajmu cvijeća je sudjelovalo više od 40 izlagača pristiglih iz raznih dijelova Hrvatske. Tako su se u slatinskom gradskom parku okupili cvjećari iz 6 županija, ali i slatinski obrtnici, te školske zadruge.

Naša Učenička zadruga Čađavičke lipe na sajmu se predstavila sa ukrasnim vazama, ukrasnim bočicama, magnetima, stalkom za kišobrane, narukvicama, časom za olovke, svijećama te sapunima. Na sajmu su sudjelovale učenice Adrijana Obšivač, Kornelija Grgić, Lea Stanić, Mateja Rastija, Iva Mikić, Lana Kokorić, Petra Piskać, Tamara Zdelar, Ana Cvetičanin, Nikolina Molnar, Klara Zdelar te učiteljice Tanja Lavrnić, Marija Majer, Tamara Španić i voditeljica računovodstva Martina Sajda.

Za sladokusce je organiziran Sajam slastica gdje su predstavljeni proizvodi slatinskih slastičarskih obrta Sandrinih i Željkinih kolača, a da bi ugođaj bio potpun pobrinuli su se lunaparkaši sa svojim zabavnim programom.