Učenička zadruga Čađavičke lipe sudjelovala je na Sajmu cvijeća u Slatini
Autor: Andrej Hodonj, 2. 5. 2017.

Učenička zdaruga Čađavičke lipe sudjelovala je na Sajmu cvijeća održanom u Slatini u subotu 29. travnja od 9 do 18 sati.

Na sajmu su sudjelovali: Marija Majer (voditeljica zadruge), Tatjana Vidaković (zamjenica voditeljice zadruge), Ksenija Žunec (ravnateljica škole) i Jasna Horvat (vanjska suradnica zadruge) te učenice Ena Peterfai (8.b razred) i Adriana Obšivač (7.a razred), Lea Stanić (7.a razred), Tamara Zdelar (7.a razred),  Ana Schweigert (8.a razred), Patricija Sić (8.b razred) Iva Erdec (6.b razred), Mateja Rastija (6.b razred), Helena Šomođi (6.b razred), Lana Kokorić (6.b razred)

Predstavljeni su prozvodi izrađeni od strane članova naše Učeničke zadruge Čađavičke lipe.