Ove godine učenici naše škole sudjeluju na brojnim županijskim natjecanjima
Autor: Andrej Hodonj, 21. 2. 2017.

Na županijskom natjecanju Mladi tehničari sudjeluju: Petra Piskać (5.a), Helena Tariša (6.b), Josip Maroš (7.a), Luka Predrevac (7.a), Dominik Klen (8.b), Patricija Veriga (8.b), Ana Schweiegert (8.a), Tamara Zdelar (7.a) i Tea Čapo (8.a). Mentor je učitelj Robin Kovačević.

Učenica Patricija Sić (8.b.) plasirala se na županijska natjecanja iz hrvatskog, engleskog i njemačkog jezika. Mentorice su Danica Jozepović, učiteljica hrvatskog jezika, Ana Varžić, učiteljica engleskog jezika i Andrea Bračun, učiteljica njemačkog jezika.

Učenice Barbara Schweigert (5.b) i Ines Scheigert (6.a) sudjeluju na županijskom natjecanju iz geografije, a mentori su učitelji Latica Harauzek i Tomislav Sabolić.

Učenici Antun Sopjanac (8.b) i Patricija Veriga (8.b) plasirali su se na župnijsko natjecanje iz biologije. Mentorica je učiteljica Marija Majer.

Na vjeronaučnoj olimpijadi sudjeluju učenici Barbara Schweigert (5.b), Ines Scheigert (6.a), Lorena Zeks(7.a) i Ana Schweiegrt (8.a). Mentorica je učiteljica Bogumila Jaković.

Učenice Tamara Zdelar (7.a) i Ana Schweiegrt (8.a) plasirale su se na županijsko natjecanje iz matematike. Mentorice su Ivona Markulov i Zvjezdana Heđi.

Svim učenicima želimo iskrene čestitke te puno uspjeha na župnijskom natjecanju!