Brošuru BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID
Autor: Andrej Hodonj, 1. 2. 2021.

Dragi učenici,
trenutno se nalazimo u vremenu koje pred nas stavlja mnoge izazove. Dužni smo pridržavati se postavljenih epidemioloških mjera što u nekim prilikama može biti jako teško. Svakodnevica više nije ono što je nekad bila.
Svatko se sa promjenama nosi na drugačiji način i svatko ih prihvaća onako kako zna.
Kako bismo vam olakšali ovaj drugačiji period, u nastavku se nalazi
brošura BRINI O SEBI - BUDI DOBRO - proŽIVI COVID i letak s telefonskim brojevima za psihološko savjetovanje mladih za svaku županiju.
“BRINI O SEBI – BUDI DOBRO – proŽIVI COVID” projekt je koji ima za cilj pružanje psihološke podrške mladima u Hrvatskoj i očuvanje mentalnog zdravlja mladih za vrijeme pandemije koronavirusa, koji su pokrenuli Središnji državni ured za demografiju i mlade i Hrvatska psihološka komora. U sklopu projekta, pokrenute su telefonske linije za savjetovanje mladih.

mladi_hr_brosura_digital.pdf (1.76 MB)