!!! OBAVIJEST O POČETKU NASTAVE !!!
Autor: Andrej Hodonj, 3. 9. 2020.

Dragi učenici i roditelji!
Vrijeme je za povratak u školske klupe!
Nastava počinje 7. rujna 2020. prema sljedećem rasporedu:
Nastava za učenike predmetne nastave počinje u 07,30 sati i traje do 12,35 sati.
Nastava za učenike razredne nastave počinje u 08,00 i traje do 12,15 sati.
Nastava u područnim školama počinje u 9,00 sati i završava u 13,15 sati.
Raspored sati i učionica učenici će dobiti u ponedjeljak od svojih razrednika. Prvi dan, 7. rujna, svi učenici će imati nastavu samo sa svojim razrednikom (dva školska sata).
Učenici će od razrednika dobiti sve daljnje upute za ostale radne dane, epidemiološke mjere, početak i kraj nastave, odlazak i dolazak autobusa, informacije o ulasku i izlasku iz škole, prehrani, preobuci i sve druge potrebne informacije.
Od utorka 8. rujna 2020. nastava će se odvijati prema redovitom rasporedu za sve učenike.
PREUZIMANJE UDŽBENIKA
Informacije o preuzimanju udžbenika i radnih bilježnica učenici i roditelji dobit će od razrednika.
EPIDEMIOLOŠKE MJERE – UPUTE ZA ULAZAK UČENIKA U ŠKOLU
Učenici u školu ulaze na tri ulaza:
ULAZ U STAROM DIJELU ŠKOLE (sa glavne ceste)
• učenici 5., 6.a, 7. i 8. razreda
GLAVNI ULAZ
• učenici 1., 2., 3. razreda
ULAZ PORED DVORANE
• učenici 4. i 6.b razreda
Učenici od 5. do 8. razreda ulaze u školu sa zaštitnim maskama, jedan po jedan, uz fizički razmak od najmanje 1,5 m, dezinficiraju ruke i odlažu obuću u predviđenom prostoru za garderobu ispred učionice. Odlaze u svoju učionicu. Preporučuje se pranje ruku pri ulasku u učionicu. Učenici nose maske pri prolasku kroz hodnike škole, odlasku u sanitarne čvorove, a tijekom nastave ih ne koriste jer je osiguran razmak od 1,5 m. Svaki učenik predmetne nastave dobit će dvije zaštitne maske za lice.
Učenici od 1. do 4. razreda ulaze na poziv svoje učiteljice u školu, jedan po jedan, uz fizički razmak od najmanje 1,5 m, dezinficiraju ruke na ulasku i odlažu obuću u predviđenom prostoru za garderobu ispred učionice. Preporučuje se pranje ruku pri ulasku u učionicu. Zaštitne maske za učenike razredne nastave nisu potrebne, ali ih učenici mogu koristiti.
Prije dolaska u školu roditelji (učenici od 1. do 4. razreda) dužni su izmjeriti djeci temperaturu koju oni svakodnevno moraju upisivati u bilježnicu i istu pokazati učiteljici u razredu. Ako dijete ima temperaturu preko 37.2 °C pod pazuhom, taj dan ne dolazi u školu, a roditelji obavještavaju liječnika i školu.
Isto vrijedi i za učenike od 5. do 8. razreda.
Roditelji ne smiju ulaziti u školu.
Molim vas da redovito pratite obavijesti na mrežnim stranicama škole i FB stranici škole.
Sve druge bitne informacije i obavijesti dobit ćete na vrijeme od razrednika svoga djeteta.

Upute_vrtici_i_skole_24_08_2020_HZJZ-1.pdf (174.08 KB)
Upute[3394].docx (29.91 KB)